http://hellopuppyveteriner.com
Hello Puppy Veteriner Kliniği

ÖZEL HİZMETLERİMİZ

PET SHOP

Hello Puppy Veteriner Kliniğinde alışılmışın dışında şık ve kaliteli pet aksesuarlarını bulabilirsiniz. Imac pet aksesuarlarının hepsini kliniğimizden temin edebilirsiniz. Müşterilerimize özel uygun fiyatlarla aksesuar satışlarımız ve kampanyalarımızla sürekli kendimizi canlı ve dinamik tutmaya çalışıyoruz.

Bir diğer çalışma alanımız ise Kedi ve Köpek Mamaları. Kliniğimizde bulundurduğumuz mamaların kalitesinden kesinlikle ödün vermiyoruz. Hills başta olmak üzere Bozita, Golosi, Beter gibi mama firmalarıyla çalışmaktayız. Bu anlamda hem biz kaliteli ürünler sunmaktan dolayı mutluyuz hem de müşterilerimiz bilinçli bir mama tüketicisi olmaktan mutluluk duyuyorlar. O yüzden diyoruz ki her şeyin başı güven. Bizden aldığınız mamalarda herhangi bir problemle karşılaşırsanız hiç düşünmeden geri alabiliriz. Ayrıca petinizin yaşına cinsiyetine ve mevcut durumuna en uygun mama hangisi ise size reçete halinde sunulmaktadır.

Son olarak yaptığımız mama ve aksesuar kampanyalarını internet sitemizden, facebook ve instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Veteriner Hekimi Süleyman ÖZÜKIZIL