http://hellopuppyveteriner.com
Hello Puppy Veteriner Kliniği

ÖZEL HİZMETLERİMİZ

PET MASAJ

Tıpkı insanlarda olduğu gibi pet sektöründe de masajın iki boyutu vardır. Birincisi hastalıktan dolayı fizik tedavi hizmeti olarak, ikincisi de gerçekten tam bir rahatlama için. İnternet üzerinden izlemşseniz yada bizzat petinizde uygulamışsanız gayet iyi bilirsiniz ki masaj petiniz için yaptığınız yapacağınız en güzel şeylerden.

Özel masaj teknikleriyle kliniğimizde bu hizmeti de sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Denizli’ye bir çok yenilikle gelen Hello Puppy Veteriner Kliniği olarak emin adımlarla ilerlemekten dolayı çok mutlu ve ümitliyiz.

Özel masaj teknikleri ülkemizde neredeyse yeni yeni uygulanmaya başlayan bi sektör. Oysaki yurt dışındaki Veteriner Hekim hizmetleri incelendiğinde bunun en önlerde gelen hizmetlerden olduğunu görüyoruz. O yüzden bunu kendi şehrimizde ve bölgemizde başlatmanın onuruyla hizmet veriyoruz.

Masaj salonumuz Kliniğimiz bünyesinde olup Hafta İçi hizmet vermektedir. Bunun akabininde minik dostlarımız için bir yüzme alanı ve hidroterapi alanı da oluşturmak istiyoruz. Bizimle birlikte büyümek ve yürümek isteyen tüm dostlarımızı kliniğimize en içten dileklerimizle davet ediyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için lütfen randevu alınız.

Veteriner Hekimi Süleyman ÖZÜKIZIL