http://hellopuppyveteriner.com
Hello Puppy Veteriner Kliniği

GENEL HİZMETLERİMİZ

DOĞUM & JİNEKOLİJİ

Doğum ve Jinekoloji Anabilim Dalı, evcil hayvanlarda dişi üreme organlarının fizyolojisinin ve ilgili hastalıkların (jinekolojik hastalıklar, jinekolojik onkoloji) bilimsel araştırmalarının, teşhis ve tedavilerininyapıldığı, ayrıca meme sağlığı ve hastalıkları konularının da akademik düzeyde araştırıldığı bilim alanını içermektedir.

Hello Puppy Veteriner Kliniği bünyesinde pet hayvanlarımızın özel muayeneleri yapılmaktadır. Doğumla ilgili karşılaşabilecekleri konularda bilgilendirilmektedir. Doğum öncesi ve doğum sonrası yakın takip programlarımızla petiniz artık daha güvende olacak.

Şuan için Doğum ve Jinekoloji alanında yarı aktif çalışsak da en kısa zamanda eksik donanımlarımızı gidererek Denizli’de Doğum ve Jinekoloji anlamında bir mihenk taşı olmayı hedefliyoruz. Doğum ve Jinekoloji alanında yakında kliniğimizde verilecek olan hizmetler şöyledir. Ultrasonografi, gebelik fizyolojisi ve patolojisi infertilite problemleri vaginal sitoloji puerperal dönem sorunları, meme sağlığı ve hastalıkları.

Veteriner Hekimi Süleyman ÖZÜKIZIL